Svetlomodrý porcelánový tanierik Like by Villeroy & Boch Group

Svetlomodrý porcelánový tanierik Like by Villeroy & Boch Group, 17,5 cm

Cena:
5.00 €

Veľmi obľúbený produkt Svetlomodrý porcelánový tanierik Like by Villeroy & Boch Group, 17,5 cm s preslávenou značkou like | Villeroy & Boch Group - tento artikel je v túto chvíľu v neopakovateľnej akcii za 5.00 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

SKU: 4003686381834
Do obchodu

Popis

like | Villeroy & Boch Group

Produkt osvedčený zákazníkmi, Svetlomodrý porcelánový tanierik Like by Villeroy & Boch Group, 17,5 cm značky like | Villeroy & Boch Group - tento artikel pořizujte vo zľavové akciu za 5.00 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Táto kolekcia prírodných tónov k vám domov prinesie atmosféru francúzskeho pobrežia. Či už zvolíte béžovú farbu piesočných dún, alebo tmavomodrú podobajúcu sa oceánu, z tohto riadu budete mať vždy veľmi príjemný a prirodzený pocit.

Asymetrické taniere nechajú lepšie vyniknúť vaše kuchárske umenie a všetky teplé aj studené pochúťky. Hoci je tvar netradičný, riad je stohovateľný a servírovať s ním bude radosť každučký deň.

Jemný porcelánový riad s pekne tuhým korienkom, je odolný proti popraskaniu. Vďaka kvalitnej glazúre ho môžete umývať v umývačke aj ohrievať v mikrovlnnej rúre.

O značke Like by Villeroy & Boch Group
Like je dcéra z rodiny porcelánového riadu s dlhoročnou tradíciou Villeroy & Boch Group. Prináša vám sériu dostupného riadu z prémiového porcelánu v nežných farebných odtieňoch, ktorá dodá štýl každej vašej hostine.

Parametry produktu Svetlomodrý porcelánový tanierik Like by Villeroy & Boch Group, 17,5 cm

  • Název: Svetlomodrý porcelánový tanierik Like by Villeroy & Boch Group, 17,5 cm
  • Cena: 5.00 EUR
  • Výrobce: like | Villeroy & Boch Group
  • Kód zboží: 1340029
Pozrite si všetky produkty značky
Svetlomodrý porcelánový tanierik Like by Villeroy & Boch Group

Svetlomodrý porcelánový tanierik Like by Villeroy & Boch Group, 17,5 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky