Svetlooranžový vankúš Tiseco Home Studio Velvety

Svetlooranžový vankúš Tiseco Home Studio Velvety, 45 x 45 cm

Cena:
11.90 €

Najpredávanejšie Svetlooranžový vankúš Tiseco Home Studio Velvety, 45 x 45 cm so známou značkou Tiseco Home Studio - tento produkt predávame za jedinečnú cenu 11.90 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

SKU: 5413255083110
Do obchodu

Popis

Tiseco Home Studio

V zľave je Svetlooranžový vankúš Tiseco Home Studio Velvety, 45 x 45 cm originálne od labelu Tiseco Home Studio - tento tovar si môžete nechať doručiť s unikátnou zľavou za 11.90 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Zaraďte sa k spokojným klientom.

Pomocou rôznofarebných jednoduchých vankúšov počas okamihu vytvoríte z vašej pohovky to najpohodlnejšie miesto, z ktorého sa budú návštevy len ťažko zdvíhať. Skúste zladiť viac farebných odtieňov v rovnakom tóne ♥

Značka Tiseco Home Studio je pokračovaním značky Tiseco, ktorú založila v Belgicku už v roku 1946 rodina Degrootových, známa po celej Európe pre svoje dlhoročné pôsobenie v rámci textilného remeslá. V súčasnosti sa značka zameriava na kvalitu, udržateľnosť prírodných zdrojov aj férové pracovné podmienky.

Parametry produktu Svetlooranžový vankúš Tiseco Home Studio Velvety, 45 x 45 cm

  • Název: Svetlooranžový vankúš Tiseco Home Studio Velvety, 45 x 45 cm
  • Cena: 11.90 EUR
  • Výrobce: Tiseco Home Studio
  • Kód zboží: 1281106
Pozrite si všetky produkty značky
Svetlooranžový vankúš Tiseco Home Studio Velvety

Svetlooranžový vankúš Tiseco Home Studio Velvety, 45 x 45 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky