Svetloružová bavlnená kuchynská zástera Tiseco Home Studio Tiseco Home Studio

Svetloružová bavlnená kuchynská zástera Tiseco Home Studio

Cena:
14.90 €

Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza Svetloružová bavlnená kuchynská zástera Tiseco Home Studio s preslávenou značkou Tiseco Home Studio - tento tovar si môžete nechať poslať za perfektnú cenu 14.90 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

SKU: 5413255072558
Do obchodu

Popis

Tiseco Home Studio

V akcii je práve teraz Svetloružová bavlnená kuchynská zástera Tiseco Home Studio od producenta Tiseco Home Studio - tento artikel je tu pre vás za vynikajúcu cenu 14.90 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Pre kuchárov profíkov aj amatérov. Poriadna zástera nesmie chýbať v žiadnej kuchyni. Vyberte si kúsok z bavlny a nielen, že budete pri varení skvele vyzerať, ale hlavne sa nepošpiníte. Tak hurá k sporáku, hody sa už blížia.

O značke:

Spoločnosť Tiseco bola založená už v roku 1946. Vášeň pre tkanie sa stala belgickej rodine Degrootových osudnou. Z pôvodnej výroby vreckoviek a utierok po pár desiatkach rokov expandovala na trh s domácim textilom a výrazne rozšírila svoj sortiment. Stále kladie dôraz na kvalitu, remeselnú výrobu aj inováciu. Podporuje udržateľnosť životného prostredia a ľudské práva, v továrňach teda nenájdete škodlivé látky ani nespokojných zamestnancov.

Parametry produktu Svetloružová bavlnená kuchynská zástera Tiseco Home Studio

  • Název: Svetloružová bavlnená kuchynská zástera Tiseco Home Studio
  • Cena: 14.90 EUR
  • Výrobce: Tiseco Home Studio
  • Kód zboží: 1277680
Pozrite si všetky produkty značky
Svetloružová bavlnená kuchynská zástera Tiseco Home Studio Tiseco Home Studio

Svetloružová bavlnená kuchynská zástera Tiseco Home Studio

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky