Svetloružová kameninová dekorácia A Simple Mess Birger A Simple Mess

Svetloružová kameninová dekorácia A Simple Mess Birger

Cena:
20.00 €

Limitovaná edícia produktu Svetloružová kameninová dekorácia A Simple Mess Birger značky A Simple Mess - tento hit môžete zaobstarať za výhodnú cenu 20.00 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Kategória: ,
Značka: 
SKU: 5722009638392
Do obchodu

Popis

A Simple Mess

Vaše možnosti obohacujúce Svetloružová kameninová dekorácia A Simple Mess Birger čo berieme od značky A Simple Mess - tento tovar si môžete kúpiť za skvelú cenu 20.00 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. No a to sa jednoducho oplatí.

Za úspešnou dánskou značkou A Simple Mess stojí kreatívna žurnalistka a moderátorka Louise Dorph. Preklad značky doslova znamená prostý chaos, čo vystihuje autorkin prístup k ideálnemu bývaniu. Jej ideou je totiž to, že harmonický domov nemusí byť neustále dokonale uprataný, ale práve naopak, má byť poznať, že sa v ňom šťastne žije.

Produkty tejto značky sú na prvý pohľad rozpoznateľné svojou krásnou paletou prírodne tlmených farieb, citlivým prevedením v zásadne prírodných materiáloch a neuchopiteľným vnútorným kúzlom. ♥

Parametry produktu Svetloružová kameninová dekorácia A Simple Mess Birger

  • Název: Svetloružová kameninová dekorácia A Simple Mess Birger
  • Cena: 20.00 EUR
  • Výrobce: A Simple Mess
  • Kód zboží: 1133672
Pozrite si všetky produkty značky
Svetloružová kameninová dekorácia A Simple Mess Birger A Simple Mess

Svetloružová kameninová dekorácia A Simple Mess Birger

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky