Svetlosivá jedálenská stolička JohnsonStyle Sunny MV JohnsonStyle

Svetlosivá jedálenská stolička JohnsonStyle Sunny MV

Cena:
279.00 €

Neodoláte: Svetlosivá jedálenská stolička JohnsonStyle Sunny MV populárneho výrobcu JohnsonStyle - tento produkt máte po jednoduchej objednávke pri práve prebiehajúcej akcii za 279.00 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Neplaťte inde viac než musíte.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

JohnsonStyle

Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza Svetlosivá jedálenská stolička JohnsonStyle Sunny MV značky JohnsonStyle - tento hit zaobstaráte v neopakovateľnej akcii za 279.00 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Stavte na neopozerané spojenie glamour štýlu a praktického dizajnu. To ponúka kolekcia stoličiek Sunny od značky JohnsonStyle.

Konštrukcia stoličky je z masívneho bukového dreva, ktoré pochádza z Európy. O vaše pohodlie sa postará výplň z veľmi elastickej peny s vysokou hustotou a už na dotyk si vás získa čalúnenie z príjemnej tkaniny , ktoré je nielen mäkké na dotyk, ale má tiež zvýšenú odolnosť proti oderu. Tohto krásavca môžete primárne využiť pri jedálenskom stole, avšak jeho ďalšiemu využitiu sa medze nekladú.

O značke:
Mladá značka JohnsonStyle dodáva obytným priestorom kreativitu a ponúka nezameniteľný štýl a jedinečnosť. Dáva si záležať na kvalite. Všetky materiály, z ktorých vyrába rozmanitý nábytok, sú starostlivo vyberané a spracovávané. Pôvod všetkých drevín je priamo z Európy, či už ide o masívne brezy, duby či buky. Ich prirodzenú krásu elegantne zaobalíte do glamour štýlu, ktorý je stále viac obľúbenejší. Zruční remeselníci, ktorí ich nábytok tvoria, to robia s láskou a chuťou a je to poznať. Ak si teda potrpíte na spojenie kvalitne spracovaných materiálov a neopozeraný dizajn, pozvite si túto značku k sebe domov.

Parametry produktu Svetlosivá jedálenská stolička JohnsonStyle Sunny MV

  • Název: Svetlosivá jedálenská stolička JohnsonStyle Sunny MV
  • Cena: 279.00 EUR
  • Výrobce: JohnsonStyle
  • Kód zboží: 1283880
Pozrite si všetky produkty značky
Svetlosivá jedálenská stolička JohnsonStyle Sunny MV JohnsonStyle

Svetlosivá jedálenská stolička JohnsonStyle Sunny MV

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky