Svetlosivá kameninová nádoba na mlieko Kähler Design Mano

Svetlosivá kameninová nádoba na mlieko Kähler Design Mano, 1 l

Cena:
36.00 €

Trhom osvedčený produkt, Svetlosivá kameninová nádoba na mlieko Kähler Design Mano, 1 l od producenta Kähler Design - tento artikel je v túto chvíľu za skvelú cenu 36.00 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Značka: 
SKU: 5703779170466
Do obchodu

Popis

Kähler Design

Poctivý výrobok, Svetlosivá kameninová nádoba na mlieko Kähler Design Mano, 1 l od Kähler Design - tento produkt doručujeme s úžasnou cenovkou 36.00 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Nádoby na mlieko z kolekcie Mano od dánskej značky Kähler Design sú vytvorené v nežnom štýle a jemných pastelových farbách, vďaka ktorým sa hodia predovšetkým do škandinávsky zariadeného interiéru. Vyrobené boli z kvalitnej kameniny, ktorá je nezameniteľným základom tohto dizajnového fešáka.

O značke:
Je to už viac ako 175 rokov, kedy v jednom dánskom meste zvanom Næstved vznikla v malej hrnčiarskej dielni prvá vázička. To bol začiatok dizajnovej značky Kähler Design, ktorá od tej chvíle drží krok s dobou a vytvára doplnky a dekorácie, ktoré sa hodia do nejednej domácnosti.

Už v roku 1889 táto značka svojou keramikou zapôsobila na svetovej výstave v Paríži. V ich kolekciách si môžete všimnúť spojenie histórie a moderného puncu. Dôležitou súčasťou histórie tejto značky sú aj maliari, ktorí produktom dodávajú osobitú tvár.

Parametry produktu Svetlosivá kameninová nádoba na mlieko Kähler Design Mano, 1 l

  • Název: Svetlosivá kameninová nádoba na mlieko Kähler Design Mano, 1 l
  • Cena: 36.00 EUR
  • Výrobce: Kähler Design
  • Kód zboží: 1301344
Pozrite si všetky produkty značky
Svetlosivá kameninová nádoba na mlieko Kähler Design Mano

Svetlosivá kameninová nádoba na mlieko Kähler Design Mano, 1 l

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky