Svetlosivý batoh so sivými popruhmi Herschel Retreat Herschel

Svetlosivý batoh so sivými popruhmi Herschel Retreat

Cena:
94.90 €

Ponuka pre vás: Svetlosivý batoh so sivými popruhmi Herschel Retreat pochádzajúce od značky Herschel - tento tovar si môžete zaobstarať za výhodnú cenu 94.90 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Značka: 
SKU: 828432211937
Do obchodu

Popis

Herschel

Jedinečná ponuka, Svetlosivý batoh so sivými popruhmi Herschel Retreat čo odoberáme od výrobcu Herschel - tento artikel pořizujte takmer zadarmo za 94.90 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Batoh Retreat v horolezeckom štýle je perfektným spoločníkom na cesty, ale využitie nájde aj počas všedných dní. Hodí sa do práce, do školy, zmestí sa do neho pohodlne počítač s rozmerom 15", knihy, fľaša s vodou i olovrant. Skrátka, je ideálnou batožinou a navyše vyniká svojím typickým dizajnom.

O značke:

V roku 2009 dvaja bratia Jamie a Lyndon Cormack prebrali názov kanadského mesta, kde vyrastali 3 generácie ich rodiny, a založili značku Herschel. Zakladajú si na nadčasovosti, sústredia sa na detail a navrhujú tašky aj batohy na cestovanie aj každodenné potreby.

Parametry produktu Svetlosivý batoh so sivými popruhmi Herschel Retreat

  • Název: Svetlosivý batoh so sivými popruhmi Herschel Retreat
  • Cena: 94.90 EUR
  • Výrobce: Herschel
  • Kód zboží: 1285174
Pozrite si všetky produkty značky
Svetlosivý batoh so sivými popruhmi Herschel Retreat Herschel

Svetlosivý batoh so sivými popruhmi Herschel Retreat

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky