Svetlosivý príborník Steens Sandringham

Svetlosivý príborník Steens Sandringham, 81 × 144 cm

Cena:
358.00 €

Exkluzívny Svetlosivý príborník Steens Sandringham, 81 × 144 cm s preslávenou značkou Steens - tento produkt posielame v jedinečnej akcii za 358.00 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Steens

Akostný Svetlosivý príborník Steens Sandringham, 81 × 144 cm čo nám dodáva Steens - tento produkt máte na dosah ruky pri likvidácii skladu za neprekonateľných 358.00 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Máte oddelenú jedáleň od kuchyne?
Uľahčite si servírovanie pokrmov.
A rozlúčte sa s neustálym chodením sem a tam. ♥

Príborník je neoceniteľným spoločníkom každej modernej jedálne. Ponúka štedré úložné priestory na príbory, riady alebo napríklad náhradné prestieranie.

Tento kúsok pochádza z kolekcie Baroque, ktorá je určená všetkým, ktorí chcú do svojho domova vniesť trošku noblesnej zámockej atmosféry.

O značke:
Sympatická dánska značka Steens si získa vaše ♥ nielen moderným severským nábytkom. Nás potešil aj fakt, že celá výroba prebieha priamo v Dánsku a že značka používa drevo z ekologicky obhospodarovaných lesov. Výsledkom je štýlový nábytok vysokej kvality, s ktorým vykúzlite moderné a útulné bývanie.

Parametry produktu Svetlosivý príborník Steens Sandringham, 81 × 144 cm

  • Název: Svetlosivý príborník Steens Sandringham, 81 × 144 cm
  • Cena: 358.00 EUR
  • Výrobce: Steens
  • Kód zboží: 1279022
Pozrite si všetky produkty značky
Svetlosivý príborník Steens Sandringham

Svetlosivý príborník Steens Sandringham, 81 × 144 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky