Sviečka s vôňou cédrového dreva Parks Candles London

Sviečka s vôňou cédrového dreva Parks Candles London, 45 hodín horenia

Cena:
20.00 €

Limitovaná edícia produktu Sviečka s vôňou cédrového dreva Parks Candles London, 45 hodín horenia s akostnou značkou Parks Candles London - tento artikel pořizujte s unikátnou zľavou za 20.00 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Zaraďte sa k spokojným klientom.

SKU: 5039143000078
Do obchodu

Popis

Parks Candles London

Vaše možnosti obohacujúce Sviečka s vôňou cédrového dreva Parks Candles London, 45 hodín horenia od top výrobcu Parks Candles London - tento hit zoženiete s VIP zľavou pre každého za 20.00 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Britské sviečky Parks Candles London sú symbolom tej najkrajšej vône, prírodných ingrediencií i elegancie a luxusného prevedenia.

Ich tvorcovia venovali dlhé hodiny premýšľaniu a skúšaniu, než sa zrodil tento dokonalý kúsok, ktorý sa od klasickej sviečky líši až o 20 % dlhším horením. Použitý vosk a aróma sú na prírodnej báze.

Všetky zložky, ktoré sviečka obsahuje, spĺňajú tie najvyššie ekologické požiadavky. Vosk neobsahuje ropné stopy, ako je parafín a žiadna zo zložiek nebola testovaná na zvieratách.

Parametry produktu Sviečka s vôňou cédrového dreva Parks Candles London, 45 hodín horenia

  • Název: Sviečka s vôňou cédrového dreva Parks Candles London, 45 hodín horenia
  • Cena: 20.00 EUR
  • Výrobce: Parks Candles London
  • Kód zboží: 97027
Pozrite si všetky produkty značky
Sviečka s vôňou cédrového dreva Parks Candles London

Sviečka s vôňou cédrového dreva Parks Candles London, 45 hodín horenia

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky