Sviečka s vôňou gardénie Parks Candles London

Sviečka s vôňou gardénie Parks Candles London, 50 hodín horenia

Cena:
20.00 €

Toto si zamilujete: Sviečka s vôňou gardénie Parks Candles London, 50 hodín horenia kvalitné značky Parks Candles London - tento artikel odporúčame pri likvidácii skladu za neprekonateľných 20.00 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Už sa tešíte na svoju objednávku?

SKU: 5039143000382
Do obchodu

Popis

Parks Candles London

No a toto chcete: Sviečka s vôňou gardénie Parks Candles London, 50 hodín horenia od známej značky Parks Candles London - tento artikel odporúčame s extra zľavou za 20.00 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Sviečka Parks Candles London, to je symbol prírodných ingrediencií, luxusného prevedenia a tých najlepších esenciálnych olejov z celého sveta.

Jej tvorcovia venovali dlhé hodiny premýšľaniu a skúšaniu, kým sa zrodil tento dokonalý kúsok s úplne prírodným voskom, ktorý má až o 20% dlhšiu dobu horenia než klasické sviečky.

Všetky zložky, ktoré sviečka obsahuje, spĺňajú tie najvyššie ekologické požiadavky. Vosk neobsahuje ropné stopy, ako je parafín a žiadna zo zložiek nebola testovaná na zvieratách.

Parametry produktu Sviečka s vôňou gardénie Parks Candles London, 50 hodín horenia

  • Název: Sviečka s vôňou gardénie Parks Candles London, 50 hodín horenia
  • Cena: 20.00 EUR
  • Výrobce: Parks Candles London
  • Kód zboží: 64643
Pozrite si všetky produkty značky
Sviečka s vôňou gardénie Parks Candles London

Sviečka s vôňou gardénie Parks Candles London, 50 hodín horenia

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky