Sviečka s vôňou levandule Parks Candles London

Sviečka s vôňou levandule Parks Candles London, 45 hodín horenia

Cena:
20.00 €

Urobte si radosť: Sviečka s vôňou levandule Parks Candles London, 45 hodín horenia obľúbenej značky Parks Candles London - tento produkt ponúkame vo výpredajové akciu za 20.00 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

SKU: 5039143000016
Do obchodu

Popis

Parks Candles London

Tradičný bestseller, Sviečka s vôňou levandule Parks Candles London, 45 hodín horenia od Parks Candles London - tento produkt máte za pár kliknutí výhodne za 20.00 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Doprajte si vlastnú aromaterapiu s britskou sviečkou Parks Candles London, ktorá je symbolom prírodných ingrediencií, luxusného prevedenia i tých najlepších esenciálnych olejov z celého sveta.

Ich tvorcovia venovali dlhé hodiny premýšľaniu a skúšaniu, až kým sa zrodil tento dokonalý kúsok, ktorý má až o 20% dlhšie horenie než klasické sviečky.

Všetky zložky, ktoré sviečka obsahuje, spĺňajú tie najvyššie ekologické požiadavky. Vosk neobsahuje ropné stopy, ako je parafín a žiadna zo zložiek nebola testovaná na zvieratách ♥

Parametry produktu Sviečka s vôňou levandule Parks Candles London, 45 hodín horenia

  • Název: Sviečka s vôňou levandule Parks Candles London, 45 hodín horenia
  • Cena: 20.00 EUR
  • Výrobce: Parks Candles London
  • Kód zboží: 97017
Pozrite si všetky produkty značky
Sviečka s vôňou levandule Parks Candles London

Sviečka s vôňou levandule Parks Candles London, 45 hodín horenia

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky