Sviečka s vôňou rozmarínu a bergamotu Parks Candles London

Sviečka s vôňou rozmarínu a bergamotu Parks Candles London, 45 hodín horenia

Cena:
20.00 €

Top produkt, Sviečka s vôňou rozmarínu a bergamotu Parks Candles London, 45 hodín horenia od obľúbenej značky Parks Candles London - tento produkt predávame v jedinečnej akcii za 20.00 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

SKU: 5039143000115
Do obchodu

Popis

Parks Candles London

Top produkt, Sviečka s vôňou rozmarínu a bergamotu Parks Candles London, 45 hodín horenia od firmy Parks Candles London - tento hit môžete zaobstarať za vynikajúcu cenu 20.00 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Doprajte si vlastnú aromaterapiu s britskou sviečkou Parks Candles London, ktorá je symbolom prírodných ingrediencií, luxusného prevedenia i tých najlepších esenciálnych olejov z celého sveta.

Ich tvorcovia venovali dlhé hodiny premýšľaniu a skúšaniu, až kým sa zrodil tento dokonalý kúsok, ktorý má až o 20% dlhšie horenie než klasické sviečky.

Všetky zložky, ktoré sviečka obsahuje, spĺňajú tie najvyššie ekologické požiadavky. Vosk neobsahuje ropné stopy, ako je parafín a žiadna zo zložiek nebola testovaná na zvieratách.

Parametry produktu Sviečka s vôňou rozmarínu a bergamotu Parks Candles London, 45 hodín horenia

  • Název: Sviečka s vôňou rozmarínu a bergamotu Parks Candles London, 45 hodín horenia
  • Cena: 20.00 EUR
  • Výrobce: Parks Candles London
  • Kód zboží: 64619
Pozrite si všetky produkty značky
Sviečka s vôňou rozmarínu a bergamotu Parks Candles London

Sviečka s vôňou rozmarínu a bergamotu Parks Candles London, 45 hodín horenia

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky