Sviečka s vôňou ruže a jazmínu Park Candles London

Sviečka s vôňou ruže a jazmínu Park Candles London, 60 hodín

Cena:
30.00 €

Vynikajúci Sviečka s vôňou ruže a jazmínu Park Candles London, 60 hodín s trendy značkou Parks Candles London - tento tovar si môžete nechať dodať v hustej akciu za 30.00 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

SKU: 
Do obchodu

Popis

Parks Candles London

Nie je prečo váhať, Sviečka s vôňou ruže a jazmínu Park Candles London, 60 hodín od kvalitného výrobcu Parks Candles London - tento hit môžete zaobstarať takmer zadarmo za 30.00 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Neplaťte inde viac než musíte.

Doprajte si vlastnú aromaterapiu s britskou sviečkou Parks Candles London, ktorá je symbolom prírodných ingrediencií, luxusného prevedenia i tých najlepších esenciálnych olejov z celého sveta.

Ich tvorcovia venovali dlhé hodiny premýšľaniu a skúšaniu, než sa zrodil tento dokonalý kúsok, ktorý má až o 20% dlhšiu dobu horenia než klasické sviečky.

Všetky zložky, ktoré sviečka obsahuje, spĺňajú tie najvyššie ekologické požiadavky. Vosk neobsahuje ropné stopy, ako je parafín a žiadna zo zložiek nebola testovaná na zvieratách.♥

Parametry produktu Sviečka s vôňou ruže a jazmínu Park Candles London, 60 hodín

  • Název: Sviečka s vôňou ruže a jazmínu Park Candles London, 60 hodín
  • Cena: 30.00 EUR
  • Výrobce: Parks Candles London
  • Kód zboží: 979130
Pozrite si všetky produkty značky
Sviečka s vôňou ruže a jazmínu Park Candles London

Sviečka s vôňou ruže a jazmínu Park Candles London, 60 hodín

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky