Sviečka s vôňou ruže Parks Candles London

Sviečka s vôňou ruže Parks Candles London, 45 hodín horenia

Cena:
20.00 €

Produkt osvedčený zákazníkmi, Sviečka s vôňou ruže Parks Candles London, 45 hodín horenia čo nám vyrába Parks Candles London - tento tovar si môžete kúpiť po zlacnenie za 20.00 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Neplaťte inde viac než musíte.

SKU: 5039143000306
Do obchodu

Popis

Parks Candles London

Radosť prinášajúci Sviečka s vôňou ruže Parks Candles London, 45 hodín horenia od obľúbenej značky Parks Candles London - tento hit získate za úžasnú cenu 20.00 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Doprajte si vlastnú aromaterapiu s britskou sviečkou Parks Candles London, ktorá je symbolom prírodných ingrediencií, luxusného prevedenia i tých najlepších esenciálnych olejov z celého sveta.

Ich tvorcovia venovali dlhé hodiny premýšľaním a skúšaním, až kým sa zrodil tento dokonalý kúsok, ktorý má až o 20% dlhšie horenie než klasické sviečky.

Všetky zložky, ktoré sviečka obsahuje, spĺňajú tie najvyššie ekologické požiadavky. Vosk neobsahuje ropné stopy, ako je parafín a žiadna zo zložiek nebola testovaná na zvieratách.♥

Parametry produktu Sviečka s vôňou ruže Parks Candles London, 45 hodín horenia

  • Název: Sviečka s vôňou ruže Parks Candles London, 45 hodín horenia
  • Cena: 20.00 EUR
  • Výrobce: Parks Candles London
  • Kód zboží: 97021
Pozrite si všetky produkty značky
Sviečka s vôňou ruže Parks Candles London

Sviečka s vôňou ruže Parks Candles London, 45 hodín horenia

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky