Sviečka s vôňu fialiek

Sviečka s vôňu fialiek, harmančeka a medu Parks Candles London, 50 hodín horenia

Cena:
20.00 €

Toto si zamilujete: Sviečka s vôňu fialiek, harmančeka a medu Parks Candles London, 50 hodín horenia od originálneho výrobcu Parks Candles London - tento produkt objednáte po zľave za 20.00 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

SKU: 5039143000238
Do obchodu

Popis

Parks Candles London

Špičkový tovar, Sviečka s vôňu fialiek, harmančeka a medu Parks Candles London, 50 hodín horenia od kvalitnej značky Parks Candles London - tento hit ľahko nájdete v bombastické akcii za 20.00 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Britské sviečky Parks Candles London sú symbolom tej najkrajšej vône, prírodných ingrediencií i elegancie a luxusného prevedenia. Ich tvorcovia venovali dlhé hodiny premýšľaniu a skúšaniu, než sa zrodil tento dokonalý kúsok, ktorý sa od klasickej sviečky líši až o 20% dlhším horením. Použitý vosk a aróma sú na prírodnej báze.

Všetky zložky, ktoré sviečka obsahuje, spĺňajú tie najvyššie ekologické požiadavky. Vosk neobsahuje ropné stopy, ako je parafín a žiadna zo zložiek nebola testovaná na zvieratách

Parametry produktu Sviečka s vôňu fialiek, harmančeka a medu Parks Candles London, 50 hodín horenia

  • Název: Sviečka s vôňu fialiek, harmančeka a medu Parks Candles London, 50 hodín horenia
  • Cena: 20.00 EUR
  • Výrobce: Parks Candles London
  • Kód zboží: 690780
Pozrite si všetky produkty značky
Sviečka s vôňu fialiek

Sviečka s vôňu fialiek, harmančeka a medu Parks Candles London, 50 hodín horenia

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky