Sviečka zo sójového vosku We Love Candles Frosted Forest

Sviečka zo sójového vosku We Love Candles Frosted Forest, doba horenia 301 hodín

Cena:
34.90 €

Práve je za dobrú cenu Sviečka zo sójového vosku We Love Candles Frosted Forest, doba horenia 301 hodín od obľúbenej značky We Love Candles - tento hit môžete získať výhodne za 34.90 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Značka: 
SKU: 5902409734744
Do obchodu

Popis

We Love Candles

Trendy Sviečka zo sójového vosku We Love Candles Frosted Forest, doba horenia 301 hodín pochádzajúce od značky We Love Candles - tento hit nájdete s úžasnou cenovkou 34.90 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Užite si trochu tej romantiky pri sviečkach ♥

Či už si sviečkou spríjemníte večer s partnerom, odpočinok vo vani s pohárom šampanského alebo náladu pri slávnostnej večeri, ich spoločnosť upokojuje a plamienok čistí vzduch. Zostane len príjemná vôňa a skvelá atmosféra.

O značke:

Snaha o zachovanie najvyššej akosti viedla k založeniu značky - WeLoveCandles. Verí totiž, že môžu vytvárať sviečky zo 100% prírodných rastlinných ingrediencií.

Vyhýbajú sa toxickým a geneticky modifikovaným materiálom a zdrojom. Poháre, v ktorých sú sviečky, vyrába majster sklár v poľskej sklárskej manufaktúre.

Akonáhle raz spoznáte kvalitu tejto haute couture kvalitnej práce, nebudete chcieť už nič iné. Tímu WeLoveBeds záleží na maximálnej spokojnosti zákazníka a maximálnej profesionalite, či už ide o spracovanie samotného výrobku alebo jeho kvalitu.

Parametry produktu Sviečka zo sójového vosku We Love Candles Frosted Forest, doba horenia 301 hodín

  • Název: Sviečka zo sójového vosku We Love Candles Frosted Forest, doba horenia 301 hodín
  • Cena: 34.90 EUR
  • Výrobce: We Love Candles
  • Kód zboží: 1157362
Pozrite si všetky produkty značky
Sviečka zo sójového vosku We Love Candles Frosted Forest

Sviečka zo sójového vosku We Love Candles Frosted Forest, doba horenia 301 hodín

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky