Svietiaca nástenná dekorácia Zuiver Saber Zuiver

Svietiaca nástenná dekorácia Zuiver Saber

Cena:
155.00 €

Nie je prečo váhať, Svietiaca nástenná dekorácia Zuiver Saber od populárnej značky Zuiver - tento produkt doručujeme vo výpredajové akciu za 155.00 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Značka: 
SKU: 8718548029439
Do obchodu

Popis

Zuiver

Špičkový tovar, Svietiaca nástenná dekorácia Zuiver Saber čo nám vyrába Zuiver - tento produkt obchodujeme za jedinečnú cenu 155.00 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Svetlo je úplný základ každého interiéru. Preto ho nepodceňujte a nenechávajte jeho voľbu na druhej koľaji. Poďte ho vyriešiť rovno tu a tueraz a podľahnite jednoduchej kráse tohto svietidla, ktoré vedia príjemne doladiť celý zvyšok interiéru.

O značke:

Zuiver je obľúbená holandská značka, ktorá dokazuje, že spojiť prvotriedny dizajn s cenami, ktoré nezruinujú vašu peňaženku, nie je nemožné.

Tím dizajnérov pracuje v kanceláriách, ktoré sú vybavené ich vlastnými kreáciami, a ktoré zároveň fungujú ako značkový showroom.

Svoj vlastný nábytok majú radi a plne mu dôverujú, takže mu môžete veriť aj vy!

Parametry produktu Svietiaca nástenná dekorácia Zuiver Saber

  • Název: Svietiaca nástenná dekorácia Zuiver Saber
  • Cena: 155.00 EUR
  • Výrobce: Zuiver
  • Kód zboží: 950456
Pozrite si všetky produkty značky
Svietiaca nástenná dekorácia Zuiver Saber Zuiver

Svietiaca nástenná dekorácia Zuiver Saber

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky