Svietidlo azúrovej farby VITA Copenhagen Carmina

Svietidlo azúrovej farby VITA Copenhagen Carmina, Ø 32 cm

Cena:
62.00 €

V akcii je práve teraz Svietidlo azúrovej farby VITA Copenhagen Carmina, Ø 32 cm od originálneho výrobcu VITA Copenhagen - tento hit môžete zaobstarať za jedinečnú cenu 62.00 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Kategória: ,
Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

VITA Copenhagen

Prestížny Svietidlo azúrovej farby VITA Copenhagen Carmina, Ø 32 cm čo odoberáme od výrobcu VITA Copenhagen - tento artikel neprepásnite za jedinečnú cenu 62.00 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Svetlá Carmina od dvojice dánskych dizajnérov pre firmu VITA Copenhagen sú inšpirované pomalým pohybom piesočných dún, ktoré môžete nájsť na krásnych plážach obklopujúcich celé Dánsko.

Upokojujúce vizuálne linky, ktoré sa dômyselne vrstvia na ploche tienidla, sú ozvláštnením klasického severského dizajnu, ktorý je inak typický rovnými líniami. Už počujete šum mora? Nenechajte si utiecť tento rozprávkový kúsok!

Svietidlo je variabilné a je potrebné si k nemu zakúpiť kábel alebo tripod, ktorý nájdete v našej ponuke. Môže tak slúžiť ako závesné svetlo či stojacia alebo stolová lampa. Vďaka použitiu kvalitných materiálov je tienidlo nerozbitné.

Pre tento typ svietidla ideálne odporúčame žiarovku IDEA 6W 60 mm, ktorú nájdete tu.

Parametry produktu Svietidlo azúrovej farby VITA Copenhagen Carmina, Ø 32 cm

  • Název: Svietidlo azúrovej farby VITA Copenhagen Carmina, Ø 32 cm
  • Cena: 62.00 EUR
  • Výrobce: VITA Copenhagen
  • Kód zboží: 681110
Pozrite si všetky produkty značky
Svietidlo azúrovej farby VITA Copenhagen Carmina

Svietidlo azúrovej farby VITA Copenhagen Carmina, Ø 32 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky