Svietnik na čajové sviečky A Simple Mess Kathrina

Svietnik na čajové sviečky A Simple Mess Kathrina, ⌀ 15,5 cm

Cena:
31.00 €

Príjemné pocity nadväzujúci Svietnik na čajové sviečky A Simple Mess Kathrina, ⌀ 15,5 cm so známou značkou A Simple Mess - tento artikel sa na vás teší za skvelú cenu 31.00 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Urobte si radosť.

Značka: 
SKU: 5722009636657
Do obchodu

Popis

A Simple Mess

Unikátny Svietnik na čajové sviečky A Simple Mess Kathrina, ⌀ 15,5 cm čo nám dodáva A Simple Mess - tento artikel nakupujte v perfektnej akcii za 31.00 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Urobte si radosť.

Vneste do vášho domova riadnu dávku noblesy a štýlu. S doplnkami tejto značky to pôjde jedna radosť. ♥ Prírodné materiály, prirodzené pastelové odtiene farieb a originalita robia z týchto kúskov výnimočnú záležitosť.

A Simple Mess, to sú originálne a jemné doplnky, pod ktorými je podpísaná dánska žurnalistka, moderátorka a kreatívna riaditeľka časopisu o interiérovom dizajne Louise Dorph.

Názov jej značky v preklade znamená prostý chaos. Prečo? Louise tvrdí, že interiér nemusí byť vždy perfektne uhladený, a že práve trocha toho chaosu k životu skrátka patrí.

Parametry produktu Svietnik na čajové sviečky A Simple Mess Kathrina, ⌀ 15,5 cm

  • Název: Svietnik na čajové sviečky A Simple Mess Kathrina, ⌀ 15,5 cm
  • Cena: 31.00 EUR
  • Výrobce: A Simple Mess
  • Kód zboží: 1053088
Pozrite si všetky produkty značky
Svietnik na čajové sviečky A Simple Mess Kathrina

Svietnik na čajové sviečky A Simple Mess Kathrina, ⌀ 15,5 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky