Taburetka Moon Large Coffee Bean Lina Furniture

Taburetka Moon Large Coffee Bean

Cena:
195.00 €

Urobte si radosť: Taburetka Moon Large Coffee Bean od originálneho výrobcu Lina Furniture - tento tovar si môžete objednať s úžasnou cenovkou 195.00 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Vy tak neplatíte nič naviac!

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Lina Furniture

V akcii je práve teraz Taburetka Moon Large Coffee Bean od známej značky Lina Furniture - tento artikel nakupujte v časovej obmedzenej zľave za 195.00 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Taburetka od slovinskej značky Lina sa stane najuniverzálnejším kúskom vo vašom interiéri.

Poslúži skvelo ako pohodlný sedák, odkladacie miesto alebo ako perfektná podnožka, ktorú si vaše nohy po celodennej námahe zamilujú.

Jej precízne spracovanie, nadčasové farby a ten najkvalitnejší materiál zaručí, že taburetka prečká všetky módne vlny a bude vám skrášľovať domov naveky. Taburetka je vhodná jedine do interiéru.

Slovinská značka Lina je zložená z kreatívnych dizajnérov, ktorí majú za cieľ prinášať inovatívny a neobyčajný nábytok. A darí sa im to skvelo! Ich produkty získali množstvo medzinárodných ocenení, okúzľujú jednoduchými tvarmi, prvotriednou kvalitou, skvelou ergonómiou i nápaditou myšlienkou.

Parametry produktu Taburetka Moon Large Coffee Bean

  • Název: Taburetka Moon Large Coffee Bean
  • Cena: 195.00 EUR
  • Výrobce: Lina Furniture
  • Kód zboží: 617860
Pozrite si všetky produkty značky
Taburetka Moon Large Coffee Bean Lina Furniture

Taburetka Moon Large Coffee Bean

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky