Tanier Bloomingville Sooji

Tanier Bloomingville Sooji, ⌀ 25 cm

Cena:
17.90 €

Len pre obmedzený počet zákazníkov je tu Tanier Bloomingville Sooji, ⌀ 25 cm od populárnej značky Bloomingville - tento produkt posielame s neuveriteľnou zľavou za 17.90 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Urobte si radosť.

Značka: 
SKU: 5711173132720
Do obchodu

Popis

Bloomingville

Radosť prinášajúci Tanier Bloomingville Sooji, ⌀ 25 cm značky Bloomingville - tento tovar si môžete kúpiť pri časovo obmedzenej akcii za 17.90 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. No a to sa jednoducho oplatí.

Fádne biely servis radšej schovajte do skrine. Tento kúsok od Bloomingville sa totiž hlási o predné miesto pri vašom stole.

Svojim motívom vám zlepší deň, vykúzli úsmev a pobaví nielen vás, ale aj vašu návštevu ♥

O značke:
Dizajnérka Betina Stampe bola pri zakladaní značky Bloomingville v roku 2000 poháňaná láskou k severskému štýlu bývania. Odvtedy zdieľa svoje nadšenie so svetom.

Na trh prichádza s kreatívnym riešením pre každé bývanie vďaka scandi riešeným doplnkom a dekoráciám (a to aj pre tých najmenších) . Spolu so svojím mužom, ktorý sa stal CEO Bloomingville, sa snaží udržať hlavnú myšlienku značku aj po všetkých tých rokoch: rozdávať radosť v najmenších maličkostiach .

Parametry produktu Tanier Bloomingville Sooji, ⌀ 25 cm

  • Název: Tanier Bloomingville Sooji, ⌀ 25 cm
  • Cena: 17.90 EUR
  • Výrobce: Bloomingville
  • Kód zboží: 1183814
Pozrite si všetky produkty značky
Tanier Bloomingville Sooji

Tanier Bloomingville Sooji, ⌀ 25 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky