Textilný kôš na bielizeň s detailmi z bambusu Hübsch Raguna Hübsch

Textilný kôš na bielizeň s detailmi z bambusu Hübsch Raguna

Cena:
261.00 €

V akcii je Textilný kôš na bielizeň s detailmi z bambusu Hübsch Raguna s preslávenou značkou Hübsch - tento tovar si môžete kúpiť extra lacno za 261.00 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Urobte si radosť.

Značka: 
SKU: 5712772067918
Do obchodu

Popis

Hübsch

Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza Textilný kôš na bielizeň s detailmi z bambusu Hübsch Raguna od známej značky Hübsch - tento produkt predávame po zlacnenie za 261.00 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Aj na menšie dekorácie je dánska značka Hübsch preborník. Stačí sa pozrieť na tento kúsok. Elegantné tvary, zaujímavý dizajn a kvalitne spracované materiály z neho robia ideálny doplnok ako do scandi, tak do industriálne riešeného interiéru.

O značke Hübsch:
Dánsky dizajn vyrábaný pre úžitok i radosť, to je značka Hübsch v skratke. Tú založili Flemming Hussak, Jannie Krüger a Daniel Henriksen v roku 2010. Cieľom značky je poskytovať ľuďom vysokokvalitný nábytok do interiéru, ktorého každý detail je precízne vyrobený. Kľúčovým slovom je pre túto firmu šťastie, a to nielen vaše zákaznícke, ale aj šťastie dodávateľov, dizajnérov a výrobcov. Krok po kroku tak svojimi produktmi a prístupom robí šťastnejším celý svet. Kreatívny tím značky sídliaci v Dánsku si dáva záležať pri tvorení každej kolekcie na unikátnosti a kreativite, ktoré sa do každého kusu snažia vtlačiť.

Parametry produktu Textilný kôš na bielizeň s detailmi z bambusu Hübsch Raguna

  • Název: Textilný kôš na bielizeň s detailmi z bambusu Hübsch Raguna
  • Cena: 261.00 EUR
  • Výrobce: Hübsch
  • Kód zboží: 1259946
Pozrite si všetky produkty značky
Textilný kôš na bielizeň s detailmi z bambusu Hübsch Raguna Hübsch

Textilný kôš na bielizeň s detailmi z bambusu Hübsch Raguna

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky