Tmavočervený televízny stolík Teulat Arista Teulat

Tmavočervený televízny stolík Teulat Arista

Cena:
374.00 €

No a toto chcete: Tmavočervený televízny stolík Teulat Arista značky Teulat - tento hit zaobstaráte s extra zľavou za 374.00 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Vy tak neplatíte nič naviac!

Značka: 
SKU: 8435178313416
Do obchodu

Popis

Teulat

Exkluzívny Tmavočervený televízny stolík Teulat Arista obľúbenej značky Teulat - tento artikel odporúčame vo výhodnej akcii za 374.00 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Kolekcia Arista vám svojou originalitou vyrazí dych. Tento kúsok nábytku je navrhnutý tak, aby sa vo vašom interiéri postaral o poriadnu dávku pozornosti. Stane sa neprehliadnuteľným solitérom vašej obývačky.

My už sa zamilovali! Získá si televízny stolík i vaše srdce? ♥

Dizajnová značka Teulat sa zrodila v slnečnej Valencii a vznikla pod záštitou značky Marckeric, ktorá sa už po viac ako 30 rokoch venuje výrobe nábytku. Slovo Teluat označuje strechu domu ako symbol útulnosti a pohodlia.

Každý kúsok nábytku je premyslený do posledného detailu tak, aby sa priblížil modernému umeniu a súčasným trendom a zároveň bol dostupný pre každého. Výraznými prvkami sú jednoduché geometrické línie aj zaujímavé farby. Pridanou hodnotou je aj otvorenosť voči spolupráci s dizajnérmi, ktorí do výsledného vzhľadu a prevedenia vdýchnu kus svojej osobitosti.

Parametry produktu Tmavočervený televízny stolík Teulat Arista

  • Název: Tmavočervený televízny stolík Teulat Arista
  • Cena: 374.00 EUR
  • Výrobce: Teulat
  • Kód zboží: 1329344
Pozrite si všetky produkty značky
Tmavočervený televízny stolík Teulat Arista Teulat

Tmavočervený televízny stolík Teulat Arista

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky