Tmavofialová obliečka na vankúš WeLoveBeds

Tmavofialová obliečka na vankúš WeLoveBeds, 50 × 50 cm

Cena:
23.90 €

Urobte si radosť: Tmavofialová obliečka na vankúš WeLoveBeds, 50 × 50 cm od výrobcu WeLoveBeds - tento produkt dodávame vo výhodnej akcii za 23.90 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Značka: 
SKU: 5902409733648
Do obchodu

Popis

WeLoveBeds

Trendy Tmavofialová obliečka na vankúš WeLoveBeds, 50 × 50 cm značky WeLoveBeds - tento produkt máte po jednoduchej objednávke s výnimočnou zľavou za 23.90 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Urobte si radosť.

Kvalitný odpočinok začína vhodným prostredím. Dajte svojmu domovu útulnú atmosféru a mäkkosť, ktorú si zamilujete na prvý dotyk. ♥

O WeLoveBeds:

Značka pochádzajúca z Poľska kladie dôraz na dokonalosť v každom detaile. V WeLoveBeds si tak dávajú záležať na kvalite všetkých látok, nití a zipsov, ktoré vyberajú len od preverených dodávateľov. Každý kúsok každého ich produktu prechádza striktnou kontrolou a až po nej sa môže vydať na cestu k vám.

Akonáhle raz spoznáte kvalitu tejto haute couture kvalitnej práce, nebudete chcieť už nič iné. Tímu WeLoveBeds záleží na maximálnej spokojnosti zákazníka a maximálnej profesionalite, či už ide o spracovanie samotného výrobku alebo jeho kvalitu.

Parametry produktu Tmavofialová obliečka na vankúš WeLoveBeds, 50 × 50 cm

  • Název: Tmavofialová obliečka na vankúš WeLoveBeds, 50 × 50 cm
  • Cena: 23.90 EUR
  • Výrobce: WeLoveBeds
  • Kód zboží: 1257448
Pozrite si všetky produkty značky
Tmavofialová obliečka na vankúš WeLoveBeds

Tmavofialová obliečka na vankúš WeLoveBeds, 50 × 50 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky