Tmavofialový vankúš Tiseco Home Studio Velvety

Tmavofialový vankúš Tiseco Home Studio Velvety, 45 x 45 cm

Cena:
11.90 €

V zľave je Tmavofialový vankúš Tiseco Home Studio Velvety, 45 x 45 cm od producenta Tiseco Home Studio - tento tovar si môžete zaobstarať výhodne za 11.90 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. No a to sa jednoducho oplatí.

SKU: 5413255083080
Do obchodu

Popis

Tiseco Home Studio

Spokojnosť prinášajúci Tmavofialový vankúš Tiseco Home Studio Velvety, 45 x 45 cm od populárnej značky Tiseco Home Studio - tento tovar si môžete nechať doručiť takmer zadarmo za 11.90 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

Pomocou rôznofarebných jednoduchých vankúšov počas okamihu vytvoríte z vašej pohovky to najpohodlnejšie miesto, z ktorého sa budú návštevy len ťažko zdvíhať. Skúste zladiť viac farebných odtieňov v rovnakom tóne ♥

Značka Tiseco Home Studio je pokračovaním značky Tiseco, ktorú založila v Belgicku už v roku 1946 rodina Degrootových, známa po celej Európe pre svoje dlhoročné pôsobenie v rámci textilného remeslá. V súčasnosti sa značka zameriava na kvalitu, udržateľnosť prírodných zdrojov aj férové pracovné podmienky.

Parametry produktu Tmavofialový vankúš Tiseco Home Studio Velvety, 45 x 45 cm

  • Název: Tmavofialový vankúš Tiseco Home Studio Velvety, 45 x 45 cm
  • Cena: 11.90 EUR
  • Výrobce: Tiseco Home Studio
  • Kód zboží: 1281112
Pozrite si všetky produkty značky
Tmavofialový vankúš Tiseco Home Studio Velvety

Tmavofialový vankúš Tiseco Home Studio Velvety, 45 x 45 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky