Tmavohnedý budík s červeným LED displejom Gingko Slab Click Clock Gingko

Tmavohnedý budík s červeným LED displejom Gingko Slab Click Clock

Cena:
64.90 €

Práve je za dobrú cenu Tmavohnedý budík s červeným LED displejom Gingko Slab Click Clock od populárnej značky Gingko - tento tovar si môžete nechať poslať za bombastickú cenu 64.90 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Značka: 
SKU: 0700900316699
Do obchodu

Popis

Gingko

Urobte si radosť: Tmavohnedý budík s červeným LED displejom Gingko Slab Click Clock obľúbenej značky Gingko - tento produkt dodávame vo výpredajové akciu za 64.90 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Zabudnite na staré či plastové budíky. Ginko prichádza s budíkmi, ktoré spĺňajú všetky požiadavky moderného a nadčasového dizajnu. Budíky s LED displejom sa stanú dominantou vášho nočného stolíka a ani ráno mu nebudete vyčítať, že vás neúprosne prebudil. Čo do veľkosti je malý, ale je o to chytrejší. Akonáhle naňho jemne poklepete alebo tliesknete, ukáže vám, koľko je hodín. Po tom, čo miestnosť znova utíchne, budík sa automaticky vypne. A prebudí sa opäť až vo chvíli, keď zazvoní v nastavenom čase, vy tliesknete alebo jemne naňho zaťukáte. Ak si nenastavíte permanentné ukazovanie hodín, budík funguje vo vyššie uvedenom, tak trochu inkognito, režime. Samotné budenie má tri možnosti nastavenia s až minútovým pípaním v kuse. Ani tí najväčší spachtoši sa teda nemusia báť, že by zaspali do práce či do školy. A okrem času vám ukáže tiež aktuálny dátum a teplotu.

Parametry produktu Tmavohnedý budík s červeným LED displejom Gingko Slab Click Clock

  • Název: Tmavohnedý budík s červeným LED displejom Gingko Slab Click Clock
  • Cena: 64.90 EUR
  • Výrobce: Gingko
  • Kód zboží: 3574
Pozrite si všetky produkty značky
Tmavohnedý budík s červeným LED displejom Gingko Slab Click Clock Gingko

Tmavohnedý budík s červeným LED displejom Gingko Slab Click Clock

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky