Tmavomodrá utierka s prímesou ľanu Tiseco Home Studio

Tmavomodrá utierka s prímesou ľanu Tiseco Home Studio, 42 × 68 cm

Cena:
7.90 €

V akcii je len tu Tmavomodrá utierka s prímesou ľanu Tiseco Home Studio, 42 × 68 cm od firmy Tiseco Home Studio - tento artikel čaká na vás za takmer veľkoobchodnú cenu 7.90 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Zaraďte sa k spokojným klientom.

SKU: 5413255084810
Do obchodu

Popis

Tiseco Home Studio

Dnes je tu pre vás Tmavomodrá utierka s prímesou ľanu Tiseco Home Studio, 42 × 68 cm kvalitné značky Tiseco Home Studio - tento hit môžete zohnať v akcii za 7.90 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Pre krásnu kuchyňu a príjemnejšie varenie je potrebné vyladiť každý detail. Kuchynská utierka je potrebná denne, tak si vyberte takú, ktorá bude ladiť so zvyškom kuchyne a vďaka prevažnej časti ľanu pekne saje a rýchlo schne.

O značke:

Spoločnosť Tiseco bola založená už v roku 1946. Vášeň pre tkanie sa stala belgickej rodine Degrootových osudnou. Z pôvodnej výroby vreckoviek a utierok po pár desiatkach rokov expandovala na trh s domácim textilom a výrazne rozšírila svoj sortiment. Stále kladie dôraz na kvalitu, remeselnú výrobu aj inováciu. Podporuje udržateľnosť životného prostredia a ľudské práva, v továrňach teda nenájdete škodlivé látky ani nespokojných zamestnancov.

Parametry produktu Tmavomodrá utierka s prímesou ľanu Tiseco Home Studio, 42 × 68 cm

  • Název: Tmavomodrá utierka s prímesou ľanu Tiseco Home Studio, 42 × 68 cm
  • Cena: 7.90 EUR
  • Výrobce: Tiseco Home Studio
  • Kód zboží: 1277658
Pozrite si všetky produkty značky
Tmavomodrá utierka s prímesou ľanu Tiseco Home Studio

Tmavomodrá utierka s prímesou ľanu Tiseco Home Studio, 42 × 68 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky