Tmavomodrý puf Cosmopolitan Design Florida

Tmavomodrý puf Cosmopolitan Design Florida, 65 × 65 cm

Cena:
200.00 €

Top produkt, Tmavomodrý puf Cosmopolitan Design Florida, 65 × 65 cm kvalitné značky Cosmopolitan Design - tento hit ľahko nájdete vo zľavové akciu za 200.00 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

SKU: 5901122099574
Do obchodu

Popis

Cosmopolitan Design

Váš obľúbený tovar, Tmavomodrý puf Cosmopolitan Design Florida, 65 × 65 cm obľúbenej značky Cosmopolitan Design - tento artikel musíte mať za bombastickú cenu 200.00 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Len máloktorý menší nábytok sa môže pochváliť tak pestrými možnosťami využitia.

Veľkú rodinu na puf síce neusadíte, ale svojmu majiteľovi ponúkne extra sedenie pre hostí, bez toho, aby zabral veľa miesta.

Môžete ho využiť pokojne aj ako odkladací stolík na knihu alebo podnožku pre unavené nohy. A veríme, že vy iste prídete aj na ďalšie spôsoby.

Čo je hodnota Martindale?
Toto záhadné slovíčko vám pomôže zistiť, ako veľmi je pohovka odolná proti oteru. Čím vyššie číslo, tým lepšie. Čísla sú len ukazovateľom toho, pre akú domácnosť je pohovka vhodná.

O značke
Cosmopolitan Dizajn je inšpirovaný štýlmi z celého sveta, ale výrobu si držia výhradne v Európe. Čo kus, to poctivo vyrobený spoločník, ktorý dodá vašej obývacej izbe veľký šmrnc.

Parametry produktu Tmavomodrý puf Cosmopolitan Design Florida, 65 × 65 cm

  • Název: Tmavomodrý puf Cosmopolitan Design Florida, 65 × 65 cm
  • Cena: 200.00 EUR
  • Výrobce: Cosmopolitan Design
  • Kód zboží: 1300244
Pozrite si všetky produkty značky
Tmavomodrý puf Cosmopolitan Design Florida

Tmavomodrý puf Cosmopolitan Design Florida, 65 × 65 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky