Tmavoružová trojmiestna pohovka devichy Chloe

Tmavoružová trojmiestna pohovka devichy Chloe, ľavý roh

Cena:
1584.00 €

V akcii je práve teraz Tmavoružová trojmiestna pohovka devichy Chloe, ľavý roh od top výrobcu devichy - tento artikel je v tento okamih pri práve prebiehajúcej akcii za 1584.00 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

devichy

Dnes sme vybrali: Tmavoružová trojmiestna pohovka devichy Chloe, ľavý roh pochádzajúce od značky devichy - tento tovar si môžete nechať poslať za úžasnú cenu 1584.00 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Pohodlne sa usaďte a vychutnajte si neodolateľnú mäkkosť. Prichádza kolekcia Chloe - masívne pohovky plné luxusu v každom detaile, ktorých ľahkosť je daná oceľovými konštruovanými nohami v zlatej farbe.

Značka devichy je určená pre osoby s vysokým zmyslom pre estetiku, pozoruhodnú chuť a pre tých, ktorí chcú mať vo svojom okolí jedinečné prvotriedne predmety. Moderný čalúnený glamour nábytok zahŕňa prvky, ktoré sú kvalifikované v najvyššej triede.

Pri výrobe nábytku devichy sa angažujú najvýznamnejší remeselníci špecializujúci sa na čalúnenie. V ich práci používajú štruktúry z prírodného dreva, ktoré zaisťuje stabilitu a trvanlivosť. Borovicové a bukové drevo patrí k odolnému materiálu, takže sa nemusíte báť, že pri skoku na pohovku sa prepadnete až na zem.

Okrem toho sú materiály a tkaniny v sedadlách a operadlách extrémne odolné voči mechanickému poškodeniu. Tomu zodpovedá udaná hodnota Martindale, ktorá má 100 000 cyklov. Pre porovnanie - pre každodenné využitie v klasickej domácnosti stačia pohovky s hodnotou okolo 20-30 000 cyklov.

Parametry produktu Tmavoružová trojmiestna pohovka devichy Chloe, ľavý roh

  • Název: Tmavoružová trojmiestna pohovka devichy Chloe, ľavý roh
  • Cena: 1584.00 EUR
  • Výrobce: devichy
  • Kód zboží: 1241134
Pozrite si všetky produkty značky
Tmavoružová trojmiestna pohovka devichy Chloe

Tmavoružová trojmiestna pohovka devichy Chloe, ľavý roh

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky