Tmavosivá jedálenská stolička s čiernymi nohami Rowico Grace Rowico

Tmavosivá jedálenská stolička s čiernymi nohami Rowico Grace

Cena:
110.00 €

Veľmi žiadaný produkt, Tmavosivá jedálenská stolička s čiernymi nohami Rowico Grace značky Rowico - tento produkt doručujeme s extra zľavou za 110.00 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Značka: 
SKU: 7340126521304
Do obchodu

Popis

Rowico

Produkt osvedčený zákazníkmi, Tmavosivá jedálenská stolička s čiernymi nohami Rowico Grace od obľúbenej značky Rowico - tento tovar si môžete nechať dodať za mimoriadne nízku cenu 110.00 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Jedálenský stôl bez stoličiek je ako telo bez duše. Kúpte svojmu stolu fešný zástup jedálenských stoličiek. Elegantné stoličky značky Rowico na vás dýchnu svieži škandinávsky vietor. Sú ľahučké, ale dotyk masívneho dreva predsa len spoznali.

O značke, ktorá dbá na krásu dreva:
Rodinná značka, ktorá zbožňuje nábytok. Značka Folke už viac ako 50 rokov prichádza s elegantným nábytkom, ktorý vonia poctivým drevom.

Značka hľadí na najnovšie trendy, aj cez to si drží jedinečný charakter, ktorý sa znesie skoro so všetkými interiérovými štýlmi. Ak hľadáte solitér, ktorý bude krásne vyzerať a voňať ako les sám, stavte na istotu. Na značku Folke.

Parametry produktu Tmavosivá jedálenská stolička s čiernymi nohami Rowico Grace

  • Název: Tmavosivá jedálenská stolička s čiernymi nohami Rowico Grace
  • Cena: 110.00 EUR
  • Výrobce: Rowico
  • Kód zboží: 1274222
Pozrite si všetky produkty značky
Tmavosivá jedálenská stolička s čiernymi nohami Rowico Grace Rowico

Tmavosivá jedálenská stolička s čiernymi nohami Rowico Grace

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky