Tmavosivá stolička s čiernymi nohami IKER Mannequin Stripe Iker

Tmavosivá stolička s čiernymi nohami IKER Mannequin Stripe

Cena:
229.99 €

Práve je za dobrú cenu Tmavosivá stolička s čiernymi nohami IKER Mannequin Stripe od značky Iker - tento produkt máte po jednoduchej objednávke s extra zľavou za 229.99 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Iker

No a toto chcete: Tmavosivá stolička s čiernymi nohami IKER Mannequin Stripe od originálneho výrobcu Iker - tento artikel sa na vás teší extra výhodne za 229.99 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Vy tak neplatíte nič naviac!

Krása prírodného dreva, rýdzo moderný dizajn a elegantné tvary robia zo stoličky Mannequin skutočný dizajnový skvost. Vďaka atypickým nohám sa stolička stane dominantou každého interiéru. Ohromí vás nielen skvostný vzhľad, ale aj precízne spracovanie, ktoré upúta hneď na prvý pohľad.

Maximálna starostlivosť, prepracované detaily a kvalitný materiál zaistia, že sa týmito ladnými líniami budete môcť kochať aj za niekoľko rokov. Značka IKER sa navyše môže pochváliť tým, že všetky svoje produkty nielen navrhuje, ale aj kompletne a s láskou vyrába doma v Poľsku.

Parametry produktu Tmavosivá stolička s čiernymi nohami IKER Mannequin Stripe

  • Název: Tmavosivá stolička s čiernymi nohami IKER Mannequin Stripe
  • Cena: 229.99 EUR
  • Výrobce: Iker
  • Kód zboží: 746542
Pozrite si všetky produkty značky
Tmavosivá stolička s čiernymi nohami IKER Mannequin Stripe Iker

Tmavosivá stolička s čiernymi nohami IKER Mannequin Stripe

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky