Tmavosivá zarážka pod dvere Tiseco Home Studio

Tmavosivá zarážka pod dvere Tiseco Home Studio, dĺžka 90 cm

Cena:
9.90 €

Limitovaná edícia produktu Tmavosivá zarážka pod dvere Tiseco Home Studio, dĺžka 90 cm od popredného výrobcu Tiseco Home Studio - tento artikel objednávajte výhodne za 9.90 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

SKU: 5413255109230
Do obchodu

Popis

Tiseco Home Studio

Vaše možnosti obohacujúce Tmavosivá zarážka pod dvere Tiseco Home Studio, dĺžka 90 cm obľúbenej značky Tiseco Home Studio - tento hit ľahko nájdete vo výpredajové akciu za 9.90 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Poznáte ten nepríjemný pocit, keď prefukuje chlad pod dverami? S elegantnou zarážkou už neunikne ani trochu tepla a môžete ju farebne zladiť s vankúšikmi alebo plédom na pohovke.

O značke:

Spoločnosť Tiseco bola založená už v roku 1946. Vášeň pre tkanie sa stala belgickej rodine Degrootových osudnou. Z pôvodnej výroby vreckoviek a utierok po pár desiatkach rokov expandovala na trh s domácim textilom a výrazne rozšírila svoj sortiment. Stále kladie dôraz na kvalitu, remeselnú výrobu aj inováciu. Podporuje udržateľnosť životného prostredia a ľudské práva, v továrňach teda nenájdete škodlivé látky ani nespokojných zamestnancov.

Parametry produktu Tmavosivá zarážka pod dvere Tiseco Home Studio, dĺžka 90 cm

  • Název: Tmavosivá zarážka pod dvere Tiseco Home Studio, dĺžka 90 cm
  • Cena: 9.90 EUR
  • Výrobce: Tiseco Home Studio
  • Kód zboží: 1282954
Pozrite si všetky produkty značky
Tmavosivá zarážka pod dvere Tiseco Home Studio

Tmavosivá zarážka pod dvere Tiseco Home Studio, dĺžka 90 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky