Tmavovínová rohožka Tica copenhagen Lines

Tmavovínová rohožka Tica copenhagen Lines, 40 × 60 cm

Cena:
22.00 €

No tak toto je gól: Tmavovínová rohožka Tica copenhagen Lines, 40 × 60 cm čo berieme od značky tica copenhagen - tento tovar si môžete nechať doručiť s extra zľavou za 22.00 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Značka: 
SKU: 5710555006253
Do obchodu

Popis

tica copenhagen

Len pre obmedzený počet zákazníkov je tu Tmavovínová rohožka Tica copenhagen Lines, 40 × 60 cm od firmy tica copenhagen - tento tovar si môžete nechať poslať s VIP zľavou pre každého za 22.00 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Nechajte sa po návrate domov privítať elegantnou rohožkou Tica copenhagen. Radosť vám urobia nielen svojím moderným poňatím, ale aj vlastnosťami - je mäkká a pritom veľa vydrží, pohlcuje vlhkosť a nečistoty, a dá sa jednoducho vyprať v práčke.

O značke:
Značku Tica Copenhagen založila cieľavedomá žena Tina Bremholm v roku 2008. Sama o svojej značke hovorí, že jej ide hlavne o funkčnosť v spojení s estetikou. Má skrátka rada veci s pridanou hodnotou, a ktoré robia človeku radosť po viacerých stránkach.

K nápadu s rohožkami ju priviedlo jej extrémne nadšenie pre topánky. Zameriava sa teda ako na ženy, tak aj mužov - skrátka všetkých, ktorí sa chcú o svoje topánky starať štýlovým a moderným spôsobom.

Parametry produktu Tmavovínová rohožka Tica copenhagen Lines, 40 × 60 cm

  • Název: Tmavovínová rohožka Tica copenhagen Lines, 40 × 60 cm
  • Cena: 22.00 EUR
  • Výrobce: tica copenhagen
  • Kód zboží: 1007122
Pozrite si všetky produkty značky
Tmavovínová rohožka Tica copenhagen Lines

Tmavovínová rohožka Tica copenhagen Lines, 40 × 60 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky