Tmavovínová rohožka Tica copenhagen Unicolor

Tmavovínová rohožka Tica copenhagen Unicolor, 60 × 90 cm

Cena:
41.29 €

Spokojnosť prinášajúci Tmavovínová rohožka Tica copenhagen Unicolor, 60 × 90 cm od kvalitného výrobcu tica copenhagen - tento tovar si môžete objednať v hustej akciu za 41.29 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Značka: 
SKU: 5710555006109
Do obchodu

Popis

tica copenhagen

Jasný hit, Tmavovínová rohožka Tica copenhagen Unicolor, 60 × 90 cm čo nám dodáva tica copenhagen - tento tovar si môžete nechať poslať extra lacno za 41.29 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Nechajte sa po návrate domov privítať elegantnou rohožkou Tica copenhagen. Radosť vám urobia nielen svojím moderným poňatím, ale aj vlastnosťami - je mäkká a pritom veľa vydrží, pohlcuje vlhkosť a nečistoty, a dá sa jednoducho vyprať v práčke.

O značke:
Značku Tica Copenhagen založila cieľavedomá žena Tina Bremholm v roku 2008. Sama o svojej značke hovorí, že jej ide hlavne o funkčnosť v spojení s estetikou. Má skrátka rada veci s pridanou hodnotou, a ktoré robia človeku radosť po viacerých stránkach.

K nápadu s rohožkami ju priviedlo jej extrémne nadšenie pre topánky. Zameriava sa teda ako na ženy, tak aj mužov - skrátka všetkých, ktorí sa chcú o svoje topánky starať štýlovým a moderným spôsobom.

Parametry produktu Tmavovínová rohožka Tica copenhagen Unicolor, 60 × 90 cm

  • Název: Tmavovínová rohožka Tica copenhagen Unicolor, 60 × 90 cm
  • Cena: 41.29 EUR
  • Výrobce: tica copenhagen
  • Kód zboží: 1007082
Pozrite si všetky produkty značky
Tmavovínová rohožka Tica copenhagen Unicolor

Tmavovínová rohožka Tica copenhagen Unicolor, 60 × 90 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky