Tmavozelená rohožka tica copenhagen Lines

Tmavozelená rohožka tica copenhagen Lines, 67 x 120 cm

Cena:
63.00 €

Hit poslednej doby, Tmavozelená rohožka tica copenhagen Lines, 67 x 120 cm od kvalitnej značky tica copenhagen - tento tovar si môžete zaobstarať s VIP zľavou pre každého za 63.00 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Značka: 
SKU: 5710555006895
Do obchodu

Popis

tica copenhagen

Jasný hit, Tmavozelená rohožka tica copenhagen Lines, 67 x 120 cm s preslávenou značkou tica copenhagen - tento produkt doručujeme vo výpredajové akciu za 63.00 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Nechajte sa po návrate domov privítať elegantnou rohožkou Tica copenhagen. Radosť vám urobia nielen svojím moderným poňatím, ale aj vlastnosťami - je mäkká a pritom veľa vydrží, pohlcuje vlhkosť a nečistoty, a dá sa jednoducho vyprať v práčke.

O značke:
Značku Tica Copenhagen založila cieľavedomá žena Tina Bremholm v roku 2008. Sama o svojej značke hovorí, že jej ide hlavne o funkčnosť v spojení s estetikou. Má skrátka rada veci s pridanou hodnotou, a ktoré robia človeku radosť po viacerých stránkach.

K nápadu s rohožkami ju priviedlo jej extrémne nadšenie pre topánky. Zameriava sa teda ako na ženy, tak aj mužov - skrátka všetkých, ktorí sa chcú o svoje topánky starať štýlovým a moderným spôsobom.

Parametry produktu Tmavozelená rohožka tica copenhagen Lines, 67 x 120 cm

  • Název: Tmavozelená rohožka tica copenhagen Lines, 67 x 120 cm
  • Cena: 63.00 EUR
  • Výrobce: tica copenhagen
  • Kód zboží: 1312816
Pozrite si všetky produkty značky
Tmavozelená rohožka tica copenhagen Lines

Tmavozelená rohožka tica copenhagen Lines, 67 x 120 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky