Tmavý sivo-modrý televízny stolík Teulat Forma Teulat

Tmavý sivo-modrý televízny stolík Teulat Forma

Cena:
461.00 €

No tak toto je gól: Tmavý sivo-modrý televízny stolík Teulat Forma od značky Teulat - tento hit môžete zohnať v bombastické akcii za 461.00 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Značka: 
SKU: 8435178317292
Do obchodu

Popis

Teulat

Tradičný bestseller, Tmavý sivo-modrý televízny stolík Teulat Forma od kvalitného výrobcu Teulat - tento produkt dodávame s neuveriteľnou zľavou za 461.00 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Kolekcia Forma vyniká svojou jednoduchosťou a eleganciou. Zamilujú si ju milovníci minimalizmu, ale zároveň sa dá jednoducho kombinovať s rôznymi štýlmi interiéru.

O značke:

Dizajnová značka Teulat sa zrodila v slnečnej Valencii a vznikla pod záštitou značky Marckeric, ktorá sa už po viac ako 30 rokoch venuje výrobe nábytku. Slovo Teluat označuje strechu domu ako symbol útulnosti a pohodlia.

Každý kúsok nábytku je premyslený do posledného detailu tak, aby sa priblížil modernému umeniu a súčasným trendom a zároveň bol dostupný pre každého. Výraznými prvkami sú jednoduché geometrické línie aj zaujímavé farby. Pridanou hodnotou je aj otvorenosť voči spolupráci s dizajnérmi, ktorí do výsledného vzhľadu a prevedenia vdýchnu kus svojej osobitosti.

Parametry produktu Tmavý sivo-modrý televízny stolík Teulat Forma

  • Název: Tmavý sivo-modrý televízny stolík Teulat Forma
  • Cena: 461.00 EUR
  • Výrobce: Teulat
  • Kód zboží: 1329402
Pozrite si všetky produkty značky
Tmavý sivo-modrý televízny stolík Teulat Forma Teulat

Tmavý sivo-modrý televízny stolík Teulat Forma

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky