Transparentný pohárik Bloomingville Day Bloomingville

Transparentný pohárik Bloomingville Day

Cena:
4.00 €

Unikátny Transparentný pohárik Bloomingville Day s trendy značkou Bloomingville - tento tovar si môžete nechať poslať vo zľavové akciu za 4.00 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Značka: 
SKU: 5711173183050
Do obchodu

Popis

Bloomingville

V akcii je len tu Transparentný pohárik Bloomingville Day so známou značkou Bloomingville - tento hit nájdete za takmer veľkoobchodnú cenu 4.00 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Hľadáte útočisko pre kefky, perá alebo len pre svoj nápoj?

Univerzálny pohárik od značky Bloomingville môžete využiť ľubovoľne. V akomkoľvek prípade bude pôsobiť krásne a zaujímavo.

O značke:
Dizajnérka Betina Stampe bola pri zakladaní značky Bloomingville v roku 2000 poháňaná láskou k severskému štýlu bývania. Odvtedy zdieľa svoje nadšenie so svetom. Na trh prichádza s kreatívnym riešením pre každé bývanie (a to aj pre tých najmenších). Spolu so svojím mužom, ktorý sa stal CEO Bloomingville, sa snaží udržať hlavnú myšlienku značky aj po všetkých tých rokoch: rozdávať radosť v najmenších maličkostiach.

Parametry produktu Transparentný pohárik Bloomingville Day

  • Název: Transparentný pohárik Bloomingville Day
  • Cena: 4.00 EUR
  • Výrobce: Bloomingville
  • Kód zboží: 1259218
Pozrite si všetky produkty značky
Transparentný pohárik Bloomingville Day Bloomingville

Transparentný pohárik Bloomingville Day

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky