Tyrkysovomodrá bavlnená kuchynská zástera Tiseco Home Studio Tiseco Home Studio

Tyrkysovomodrá bavlnená kuchynská zástera Tiseco Home Studio

Cena:
14.90 €

Tradičný bestseller, Tyrkysovomodrá bavlnená kuchynská zástera Tiseco Home Studio obľúbenej značky Tiseco Home Studio - tento hit môžete zohnať v akcii za 14.90 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

SKU: 5413255072572
Do obchodu

Popis

Tiseco Home Studio

Top produkt, Tyrkysovomodrá bavlnená kuchynská zástera Tiseco Home Studio čo odoberáme od výrobcu Tiseco Home Studio - tento produkt objednáte v úžasnej akcii za 14.90 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Pre kuchárov profíkov aj amatérov. Poriadna zástera nesmie chýbať v žiadnej kuchyni. Vyberte si kúsok z bavlny a nielen, že budete pri varení skvele vyzerať, ale hlavne sa nepošpiníte. Tak hurá k sporáku, hody sa už blížia.

O značke:

Spoločnosť Tiseco bola založená už v roku 1946. Vášeň pre tkanie sa stala belgickej rodine Degrootových osudnou. Z pôvodnej výroby vreckoviek a utierok po pár desiatkach rokov expandovala na trh s domácim textilom a výrazne rozšírila svoj sortiment. Stále kladie dôraz na kvalitu, remeselnú výrobu aj inováciu. Podporuje udržateľnosť životného prostredia a ľudské práva, v továrňach teda nenájdete škodlivé látky ani nespokojných zamestnancov.

Parametry produktu Tyrkysovomodrá bavlnená kuchynská zástera Tiseco Home Studio

  • Název: Tyrkysovomodrá bavlnená kuchynská zástera Tiseco Home Studio
  • Cena: 14.90 EUR
  • Výrobce: Tiseco Home Studio
  • Kód zboží: 1277676
Pozrite si všetky produkty značky
Tyrkysovomodrá bavlnená kuchynská zástera Tiseco Home Studio Tiseco Home Studio

Tyrkysovomodrá bavlnená kuchynská zástera Tiseco Home Studio

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky