Tyrkysovomodrá detská stolička KICOTI Sweety KICOTI

Tyrkysovomodrá detská stolička KICOTI Sweety

Cena:
126.00 €

Váš obľúbený produkt, Tyrkysovomodrá detská stolička KICOTI Sweety od populárneho výrobcu KICOTI - tento tovar si môžete zaobstarať vo výhodnej akcii za 126.00 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Značka: 
SKU: 5901122041511
Do obchodu

Popis

KICOTI

Exkluzívny Tyrkysovomodrá detská stolička KICOTI Sweety od obľúbenej značky KICOTI - tento hit ľahko nájdete v akcii za 126.00 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Každé dieťa túži po kúsku nábytku, ktorý bude len a len jeho. Táto polstrovaná stolička urobí radosť vašej malej princeznej alebo princovi.
Šťastné chvíľky, ktoré na nej strávia, si budú pamätať po celý život. Zlaďte tento rozkošný kúsok so zvyškom izbičky a vytvorte oázu pokoja.

O značke:

Na generáciu našich najmenších a najmilovanejších členov rodiny sa zameriava značka KICOTI. Nielen, že výrobky spĺňajú estetickú funkciu a riadia sa poslednými trendmi, ale najmä sú vyrobené z prírodných, zdravotne nezávadných materiálov a jeho hrany sú vždy zaoblené, aby nedošlo k úrazu. Zdravie vášho chrobáčika je predsa vždy na prvom mieste. Náterové laky a farby neobsahujú žiadne škodlivé látky a splnenie bezpečnostných smerníc EÚ je samozrejmosťou.

Parametry produktu Tyrkysovomodrá detská stolička KICOTI Sweety

  • Název: Tyrkysovomodrá detská stolička KICOTI Sweety
  • Cena: 126.00 EUR
  • Výrobce: KICOTI
  • Kód zboží: 1250636
Pozrite si všetky produkty značky
Tyrkysovomodrá detská stolička KICOTI Sweety KICOTI

Tyrkysovomodrá detská stolička KICOTI Sweety

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky