Tyrkysovomodrá stolička s kovovými nohami IKER Mannequin V Triangle Iker

Tyrkysovomodrá stolička s kovovými nohami IKER Mannequin V Triangle

Cena:
199.99 €

Akostný Tyrkysovomodrá stolička s kovovými nohami IKER Mannequin V Triangle s osvedčenou značkou Iker - tento produkt doručujeme v časovej obmedzenej zľave za 199.99 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Iker

Prvotriedný Tyrkysovomodrá stolička s kovovými nohami IKER Mannequin V Triangle od populárneho výrobcu Iker - tento produkt predávame po zlacnenie za 199.99 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Urobte si radosť.

Minimalizmus v spojení s atypickým prevedením stoličky Mannequin je skvelým riešením nielen pre interiéry, ktorým dominuje čistý moderný štýl. Za návrhom stoja mladí dizajnéri tvoriacej pod značkou IKER, ktorí za svoje nápady získali už celý rad ocenení. V ich tvorbe sa snúbi funkčnosť, inovatívne prvky aj dôraz na ergonomické prevedenie.

Základom stoličky je kovová konštrukcia, tzv. lyžina, ktoré jej prepožičiava ladnosť a ľahkosť. Doplnená je pohodlným sedákom, ktorý si zachováva všetky ideálne proporcie tak, aby bola stolička naozaj pohodlná aj pri dlhšom sedení.

Vedľa toho všetkého sa značka IKER navyše môže pochváliť tým, že všetky svoje produkty nielen navrhuje, ale aj kompletne vyrába doma v Poľsku.

Parametry produktu Tyrkysovomodrá stolička s kovovými nohami IKER Mannequin V Triangle

  • Název: Tyrkysovomodrá stolička s kovovými nohami IKER Mannequin V Triangle
  • Cena: 199.99 EUR
  • Výrobce: Iker
  • Kód zboží: 746592
Pozrite si všetky produkty značky
Tyrkysovomodrá stolička s kovovými nohami IKER Mannequin V Triangle Iker

Tyrkysovomodrá stolička s kovovými nohami IKER Mannequin V Triangle

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky