Vankúš Butter Kings z bavlny Be My Valentine

Vankúš Butter Kings z bavlny Be My Valentine, 50 x 50 cm

Cena:
24.00 €

Obľúbený produkt Vankúš Butter Kings z bavlny Be My Valentine, 50 x 50 cm s osvedčenou značkou Butter Kings - tento tovar si môžete zaobstarať v jedinečnej akcii za 24.00 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Značka: 
SKU: 8596457070984
Do obchodu

Popis

Butter Kings

Len pre obmedzený počet zákazníkov je tu Vankúš Butter Kings z bavlny Be My Valentine, 50 x 50 cm od top výrobcu Butter Kings - tento tovar si môžete zaobstarať s extra zľavou za 24.00 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Milé a zábavné vzory, pomocou ktorých vyjadríte svoju osobnosť a zmysel pre humor. Či už s vankúšmi jemne doladíte pohovku, alebo nimi obložíte celú posteľ, vždy budú hrať veselými farbami.

O značke Butter Kings

Tieto výrobky sa nikdy nepozreli do Ázie, no za to moc dobre vedia, ako to vyzerá v Česku. Práve tam ich značka Butter Kings necháva navrhovať a vyrábať. Lokálne a z kvalitných materiálov ako sú bavlnený satén či keramika.

Všetci zamestnanci od dizajnu až po výrobu jasne vedia, čo je ich cieľom. Dať bežne používaným pohárom, utierkam či obliečkamnezabudnuteľnú potlač, ktorá vás vždy pobaví či dokonca rozcíti.

Parametry produktu Vankúš Butter Kings z bavlny Be My Valentine, 50 x 50 cm

  • Název: Vankúš Butter Kings z bavlny Be My Valentine, 50 x 50 cm
  • Cena: 24.00 EUR
  • Výrobce: Butter Kings
  • Kód zboží: 1328346
Pozrite si všetky produkty značky
Vankúš Butter Kings z bavlny Be My Valentine

Vankúš Butter Kings z bavlny Be My Valentine, 50 x 50 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky