Vankúš Butter Kings z bavlny Cactus Watercolour

Vankúš Butter Kings z bavlny Cactus Watercolour, 50 x 50 cm

Cena:
24.00 €

Prestížny Vankúš Butter Kings z bavlny Cactus Watercolour, 50 x 50 cm od obľúbeného výrobcu Butter Kings - tento tovar si môžete kúpiť v akcii za 24.00 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Značka: 
SKU: 8596457004453
Do obchodu

Popis

Butter Kings

No a toto chcete: Vankúš Butter Kings z bavlny Cactus Watercolour, 50 x 50 cm od producenta Butter Kings - tento hit nájdete s neuveriteľnou zľavou za 24.00 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Milé a zábavné vzory, pomocou ktorých vyjadríte svoju osobnosť a zmysel pre humor. Či už s vankúšmi jemne doladíte pohovku, alebo nimi obložíte celú posteľ, vždy budú hrať veselými farbami.

O značke Butter Kings

Tieto výrobky sa nikdy nepozreli do Ázie, no za to veľmi dobre vedia, ako to vyzerá v Česku. Práve tam ich značka Butter Kings necháva navrhovať a vyrábať. Lokálne a z kvalitných materiálov, ako sú bavlnený satén či keramika.

Všetci zamestnanci od dizajnu až po výrobu jasne vedia, čo je ich cieľom. Dať bežne používaným pohárom, utierkam či obliečkam nezabudnuteľnú potlač, ktorá vás vždy pobaví či dokonca rozcíti.

Parametry produktu Vankúš Butter Kings z bavlny Cactus Watercolour, 50 x 50 cm

  • Název: Vankúš Butter Kings z bavlny Cactus Watercolour, 50 x 50 cm
  • Cena: 24.00 EUR
  • Výrobce: Butter Kings
  • Kód zboží: 1328400
Pozrite si všetky produkty značky
Vankúš Butter Kings z bavlny Cactus Watercolour

Vankúš Butter Kings z bavlny Cactus Watercolour, 50 x 50 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky