Vankúš Butter Kings z bavlny Easter Harvest III.

Vankúš Butter Kings z bavlny Easter Harvest III., 50 x 50 cm

Cena:
24.00 €

Zákazníkmi odporúčaný tovar, Vankúš Butter Kings z bavlny Easter Harvest III., 50 x 50 cm od značky Butter Kings - tento hit môžete zaobstarať s úžasnou cenovkou 24.00 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Urobte si radosť.

Značka: 
SKU: 8596457071899
Do obchodu

Popis

Butter Kings

Poctivý výrobok, Vankúš Butter Kings z bavlny Easter Harvest III., 50 x 50 cm populárneho výrobcu Butter Kings - tento artikel čaká na vás s úžasnou cenovkou 24.00 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Milé a zábavné vzory, pomocou ktorých vyjadríte svoju osobnosť a zmysel pre humor. Či už s vankúšmi jemne doladíte pohovku, alebo nimi obložíte celú posteľ, vždy budú hrať veselými farbami.

O značke Butter Kings

Tieto výrobky sa nikdy nepozreli do Ázie, no za to moc dobre vedia, ako to vyzerá v Česku. Práve tam ich značka Butter Kings necháva navrhovať a vyrábať. Lokálne a z kvalitných materiálov ako sú bavlnený satén či keramika.

Všetci zamestnanci od dizajnu až po výrobu jasne vedia, čo je ich cieľom. Dať bežne používaným pohárom, utierkam či obliečkamnezabudnuteľnú potlač, ktorá vás vždy pobaví či dokonca rozcíti.

Parametry produktu Vankúš Butter Kings z bavlny Easter Harvest III., 50 x 50 cm

  • Název: Vankúš Butter Kings z bavlny Easter Harvest III., 50 x 50 cm
  • Cena: 24.00 EUR
  • Výrobce: Butter Kings
  • Kód zboží: 1328318
Pozrite si všetky produkty značky
Vankúš Butter Kings z bavlny Easter Harvest III.

Vankúš Butter Kings z bavlny Easter Harvest III., 50 x 50 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky