Vankúš Butter Kings z bavlny Floating Magnolia

Vankúš Butter Kings z bavlny Floating Magnolia, 50 x 50 cm

Cena:
24.00 €

No tak toto je gól: Vankúš Butter Kings z bavlny Floating Magnolia, 50 x 50 cm od obľúbeného výrobcu Butter Kings - tento artikel odporúčame s neuveriteľnou zľavou za 24.00 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Vy tak neplatíte nič naviac!

Značka: 
SKU: 8596457071721
Do obchodu

Popis

Butter Kings

Vaše možnosti obohacujúce Vankúš Butter Kings z bavlny Floating Magnolia, 50 x 50 cm od Butter Kings - tento hit získate po zlacnenie za 24.00 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Milé a zábavné vzory, pomocou ktorých vyjadríte svoju osobnosť a zmysel pre humor. Či už s vankúšmi jemne doladíte pohovku, alebo nimi obložíte celú posteľ, vždy budú hrať veselými farbami.

O značke Butter Kings

Tieto výrobky sa nikdy nepozreli do Ázie, no za to moc dobre vedia, ako to vyzerá v Česku. Práve tam ich značka Butter Kings necháva navrhovať a vyrábať. Lokálne a z kvalitných materiálov ako sú bavlnený satén či keramika.

Všetci zamestnanci od dizajnu až po výrobu jasne vedia, čo je ich cieľom. Dať bežne používaným pohárom, utierkam či obliečkamnezabudnuteľnú potlač, ktorá vás vždy pobaví či dokonca rozcíti.

Parametry produktu Vankúš Butter Kings z bavlny Floating Magnolia, 50 x 50 cm

  • Název: Vankúš Butter Kings z bavlny Floating Magnolia, 50 x 50 cm
  • Cena: 24.00 EUR
  • Výrobce: Butter Kings
  • Kód zboží: 1328324
Pozrite si všetky produkty značky
Vankúš Butter Kings z bavlny Floating Magnolia

Vankúš Butter Kings z bavlny Floating Magnolia, 50 x 50 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky