Vankúš Butter Kings z bavlny Hygge Moment

Vankúš Butter Kings z bavlny Hygge Moment, 50 x 50 cm

Cena:
24.00 €

No tak toto je gól: Vankúš Butter Kings z bavlny Hygge Moment, 50 x 50 cm od producenta Butter Kings - tento artikel odporúčame výhodne za 24.00 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Značka: 
SKU: 8596457062972
Do obchodu

Popis

Butter Kings

Trendy Vankúš Butter Kings z bavlny Hygge Moment, 50 x 50 cm od producenta Butter Kings - tento produkt máte po jednoduchej objednávke v bombastické akcii za 24.00 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Urobte si radosť.

Milé a zábavné vzory, pomocou ktorých vyjadríte svoju osobnosť a zmysel pre humor. Či už s vankúšmi jemne doladíte pohovku alebo nimi obložíte celú posteľ, vždy budú hrať veselými farbami.

O značke Butter Kings

Tieto výrobky sa nikdy nepozreli do Ázie, no za to moc dobre vedia, ako to vyzerá v Česku. Práve tam ich značka Butter Kings necháva navrhovať a vyrábať. Lokálne a z kvalitných materiálov ako sú bavlnený satén či keramika.

Všetci zamestnanci od dizajnu až po výrobu jasne vedia, čo je ich cieľom. Dať bežne používaným pohárom, utierkam či obliečkamnezabudnuteľnú potlač, ktorá vás vždy pobaví či dokonca rozcíti.

Parametry produktu Vankúš Butter Kings z bavlny Hygge Moment, 50 x 50 cm

  • Název: Vankúš Butter Kings z bavlny Hygge Moment, 50 x 50 cm
  • Cena: 24.00 EUR
  • Výrobce: Butter Kings
  • Kód zboží: 1328376
Pozrite si všetky produkty značky
Vankúš Butter Kings z bavlny Hygge Moment

Vankúš Butter Kings z bavlny Hygge Moment, 50 x 50 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky