Vankúš Butter Kings z bavlny Jumping Rabbit

Vankúš Butter Kings z bavlny Jumping Rabbit, 50 x 50 cm

Cena:
24.00 €

Ponuka pre vás: Vankúš Butter Kings z bavlny Jumping Rabbit, 50 x 50 cm od Butter Kings - tento artikel odporúčame v hustej akciu za 24.00 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Značka: 
SKU: 8596457071691
Do obchodu

Popis

Butter Kings

Nie je prečo váhať, Vankúš Butter Kings z bavlny Jumping Rabbit, 50 x 50 cm s preslávenou značkou Butter Kings - tento hit nájdete v sezónne zľave za 24.00 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Milé a zábavné vzory, pomocou ktorých vyjadríte svoju osobnosť a zmysel pre humor. Či už s vankúšmi jemne doladíte pohovku, alebo nimi obložíte celú posteľ, vždy budú hrať veselými farbami.

O značke Butter Kings

Tieto výrobky sa nikdy nepozreli do Ázie, no za to moc dobre vedia, ako to vyzerá v Česku. Práve tam ich značka Butter Kings necháva navrhovať a vyrábať. Lokálne a z kvalitných materiálov ako sú bavlnený satén či keramika.

Všetci zamestnanci od dizajnu až po výrobu jasne vedia, čo je ich cieľom. Dať bežne používaným pohárom, utierkam či obliečkamnezabudnuteľnú potlač, ktorá vás vždy pobaví či dokonca rozcíti.

Parametry produktu Vankúš Butter Kings z bavlny Jumping Rabbit, 50 x 50 cm

  • Název: Vankúš Butter Kings z bavlny Jumping Rabbit, 50 x 50 cm
  • Cena: 24.00 EUR
  • Výrobce: Butter Kings
  • Kód zboží: 1328328
Pozrite si všetky produkty značky
Vankúš Butter Kings z bavlny Jumping Rabbit

Vankúš Butter Kings z bavlny Jumping Rabbit, 50 x 50 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky