Vankúš Butter Kings z bavlny Love Flowers

Vankúš Butter Kings z bavlny Love Flowers, 50 x 50 cm

Cena:
24.00 €

Jedinečná ponuka, Vankúš Butter Kings z bavlny Love Flowers, 50 x 50 cm od známej značky Butter Kings - tento tovar si môžete nechať poslať za perfektnú cenu 24.00 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Značka: 
SKU: 8596457070991
Do obchodu

Popis

Butter Kings

Špičkový tovar, Vankúš Butter Kings z bavlny Love Flowers, 50 x 50 cm s pečaťou kvality Butter Kings - tento hit nájdete pri práve prebiehajúcej akcii za 24.00 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Milé a zábavné vzory, pomocou ktorých vyjadríte svoju osobnosť a zmysel pre humor. Či už s vankúšmi jemne doladíte pohovku alebo nimi obložíte celú posteľ, vždy budú hrať veselými farbami.

O značke Butter Kings

Tieto výrobky sa nikdy nepozreli do Ázie, no za to moc dobre vedia, ako to vyzerá v Česku. Práve tam ich značka Butter Kings necháva navrhovať a vyrábať. Lokálne a z kvalitných materiálov ako sú bavlnený satén či keramika.

Všetci zamestnanci od dizajnu až po výrobu jasne vedia, čo je ich cieľom. Dať bežne používaným pohárom, utierkam či obliečkamnezabudnuteľnú potlač, ktorá vás vždy pobaví či dokonca rozcíti.

Parametry produktu Vankúš Butter Kings z bavlny Love Flowers, 50 x 50 cm

  • Název: Vankúš Butter Kings z bavlny Love Flowers, 50 x 50 cm
  • Cena: 24.00 EUR
  • Výrobce: Butter Kings
  • Kód zboží: 1328362
Pozrite si všetky produkty značky
Vankúš Butter Kings z bavlny Love Flowers

Vankúš Butter Kings z bavlny Love Flowers, 50 x 50 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky