Vankúš Butter Kings z bavlny Spring Eggs

Vankúš Butter Kings z bavlny Spring Eggs, 50 x 50 cm

Cena:
24.00 €

Urobte si radosť: Vankúš Butter Kings z bavlny Spring Eggs, 50 x 50 cm kvalitné značky Butter Kings - tento produkt máte na dosah ruky v neopakovateľnej akcii za 24.00 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Značka: 
SKU: 8596457071813
Do obchodu

Popis

Butter Kings

Najpredávanejšie Vankúš Butter Kings z bavlny Spring Eggs, 50 x 50 cm čo odoberáme od výrobcu Butter Kings - tento tovar si môžete nechať dodať po zľave za 24.00 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Milé a zábavné vzory, pomocou ktorých vyjadríte svoju osobnosť a zmysel pre humor. Či už s vankúšmi jemne doladíte pohovku, alebo nimi obložíte celú posteľ, vždy budú hrať veselými farbami.

O značke Butter Kings

Tieto výrobky sa nikdy nepozreli do Ázie, no za to moc dobre vedia, ako to vyzerá v Česku. Práve tam ich značka Butter Kings necháva navrhovať a vyrábať. Lokálne a z kvalitných materiálov ako sú bavlnený satén či keramika.

Všetci zamestnanci od dizajnu až po výrobu jasne vedia, čo je ich cieľom. Dať bežne používaným pohárom, utierkam či obliečkamnezabudnuteľnú potlač, ktorá vás vždy pobaví či dokonca rozcíti.

Parametry produktu Vankúš Butter Kings z bavlny Spring Eggs, 50 x 50 cm

  • Název: Vankúš Butter Kings z bavlny Spring Eggs, 50 x 50 cm
  • Cena: 24.00 EUR
  • Výrobce: Butter Kings
  • Kód zboží: 1328338
Pozrite si všetky produkty značky
Vankúš Butter Kings z bavlny Spring Eggs

Vankúš Butter Kings z bavlny Spring Eggs, 50 x 50 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky