Vankúš Butter Kings z bavlny Spring Eggs III.

Vankúš Butter Kings z bavlny Spring Eggs III., 50 x 50 cm

Cena:
24.00 €

Príjemné pocity nadväzujúci Vankúš Butter Kings z bavlny Spring Eggs III., 50 x 50 cm od obľúbenej značky Butter Kings - tento hit nájdete za jedinečnú cenu 24.00 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Značka: 
SKU: 8596457071790
Do obchodu

Popis

Butter Kings

Unikátny Vankúš Butter Kings z bavlny Spring Eggs III., 50 x 50 cm od výrobcu Butter Kings - tento artikel sa na vás teší za mimoriadne nízku cenu 24.00 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Milé a zábavné vzory, pomocou ktorých vyjadríte svoju osobnosť a zmysel pre humor. Či už s vankúšmi jemne doladíte pohovku, alebo nimi obložíte celú posteľ, vždy budú hrať veselými farbami.

O značke Butter Kings

Tieto výrobky sa nikdy nepozreli do Ázie, no za to moc dobre vedia, ako to vyzerá v Česku. Práve tam ich značka Butter Kings necháva navrhovať a vyrábať. Lokálne a z kvalitných materiálov ako sú bavlnený satén či keramika.

Všetci zamestnanci od dizajnu až po výrobu jasne vedia, čo je ich cieľom. Dať bežne používaným pohárom, utierkam či obliečkamnezabudnuteľnú potlač, ktorá vás vždy pobaví či dokonca rozcíti.

Parametry produktu Vankúš Butter Kings z bavlny Spring Eggs III., 50 x 50 cm

  • Název: Vankúš Butter Kings z bavlny Spring Eggs III., 50 x 50 cm
  • Cena: 24.00 EUR
  • Výrobce: Butter Kings
  • Kód zboží: 1328342
Pozrite si všetky produkty značky
Vankúš Butter Kings z bavlny Spring Eggs III.

Vankúš Butter Kings z bavlny Spring Eggs III., 50 x 50 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky