Vankúš Butter Kings z bavlny Spring Eggs IV.

Vankúš Butter Kings z bavlny Spring Eggs IV., 50 x 50 cm

Cena:
24.00 €

Limitovaná edícia produktu Vankúš Butter Kings z bavlny Spring Eggs IV., 50 x 50 cm od výrobcu Butter Kings - tento artikel sa na vás teší pri likvidácii skladu za neprekonateľných 24.00 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. No a to sa jednoducho oplatí.

Značka: 
SKU: 8596457071820
Do obchodu

Popis

Butter Kings

No a toto chcete: Vankúš Butter Kings z bavlny Spring Eggs IV., 50 x 50 cm populárneho výrobcu Butter Kings - tento hit nájdete za úžasnú cenu 24.00 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Milé a zábavné vzory, pomocou ktorých vyjadríte svoju osobnosť a zmysel pre humor. Či už s vankúšmi jemne doladíte pohovku, alebo nimi obložíte celú posteľ, vždy budú hrať veselými farbami.

O značke Butter Kings

Tieto výrobky sa nikdy nepozreli do Ázie, no za to moc dobre vedia, ako to vyzerá v Česku. Práve tam ich značka Butter Kings necháva navrhovať a vyrábať. Lokálne a z kvalitných materiálov ako sú bavlnený satén či keramika.

Všetci zamestnanci od dizajnu až po výrobu jasne vedia, čo je ich cieľom. Dať bežne používaným pohárom, utierkam či obliečkamnezabudnuteľnú potlač, ktorá vás vždy pobaví či dokonca rozcíti.

Parametry produktu Vankúš Butter Kings z bavlny Spring Eggs IV., 50 x 50 cm

  • Název: Vankúš Butter Kings z bavlny Spring Eggs IV., 50 x 50 cm
  • Cena: 24.00 EUR
  • Výrobce: Butter Kings
  • Kód zboží: 1328344
Pozrite si všetky produkty značky
Vankúš Butter Kings z bavlny Spring Eggs IV.

Vankúš Butter Kings z bavlny Spring Eggs IV., 50 x 50 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky